Policie České republiky  

Přejdi na

Naším cílem je Vaše bezpečí


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
hl. m. Praha název

Policie České republiky – KŘP hlavního města Prahy

Pátráme po svědkyni - AKTUALIZACE

Policisté pátrají po důležité svědkyni, která by mohla pomoci při objasnění případu, který skončil fyzickým napadením. 

Pražští policisté pátrají od středy 24. března po důležité svědkyni, která jela tramvají a následně vystoupila na zastávce Urxova v Praze 8. Při výstupu z tramvaje ji měli obtěžovat dva muži. Toho si všimli kolemjdoucí (jiná dvojice mužů), kteří se jí zeptali, zda nepotřebuje pomoc nebo zavolat policii. V momentě, kdy to uslyšeli podezřelí, fyzicky napadli jednoho z nich. Po napadení utrpěl jeden z mužů zranění, které si vyžádalo lékařské ošetření.

Na místo byla vyslána nejbližší policejní hlídka, která po příjezdu spatřila dva muže, kteří před ní utíkali. Oba následně dostihli a za užití donucovacích prostředků zpacifikovali a omezili na osobní svobodě.

Celý případ policisté v současné chvíli prověřují pro podezření ze spáchání trestných činů výtržnictví a ublížení na zdraví ve stádiu pokusu. V případě odsouzení hrozí pachatelům až dvouletý pobyt za mřížemi.

Žena, po které v současné chvíli pátráme, před příjezdem policejní hlídky z místa odešla. Pro vyřešení tohoto případu je právě ona pro kriminalisty klíčovou svědkyní, proto ji žádáme, aby se ozvala na linku 158 nebo navštívila nejbližší policejní služebnu. Policisté žádají i očité svědky, kteří byli přítomni incidentu, aby se ozvali na linku 158.

Celý skutek se stal ve středu 24. března krátce po půl desáté večer.

por. Mgr. Violeta Siřišťová

30.3.2021

Aktualizace - Důležitá svědkyně po které jsme pátrali, se včera ozvala na linku 158. O pátrací relaci se dozvěděla v médiích. Moc děkujeme všem za pomoc při pátrání.

por. Mgr. Violeta Siřišťová 

31.3.2021

Odkazy do noveho okna

zastávka MHD

zastávka MHD 

Detailní náhled

vytisknout  e-mailem