Policie České republiky  

Přejdi na

Služba veřejnosti a prestižní povolání


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Karlovarský kraj název

Policie České republiky – KŘP Karlovarského kraje

Pátráme po svědcích dopravní nehody

CHEBSKO – Volejte na linku 158. 

Policisté z chebského dopravního inspektorátu pátrají po svědcích dopravní nehody, ke které došlo v pondělí 17. července letošního roku krátce po 14. hodině v Chebu, konkrétně v ulici Májová ve směru jízdy od ulice Baltazara Neumanna směrem ke křižovatce s ulicí Pivovarská. Na zmíněné křižovatce měl třiaosmdesátiletý řidič osobního automobilu značky Renault při odbočování narazit do třiasedmdesátileté chodkyně přecházející po vyznačeném přechodu pro chodce. Při dopravní nehodě došlo k těžkému zranění chodkyně.

Řidič vozidla se po dopravní nehodě podrobil orientační dechové zkoušce na přítomnost alkoholu, která vyšla s negativním výsledkem.

Policisté pátrají zejména po ženě, která měla být v době, kdy k dopravní nehodě došlo, na protější straně přechodu pro chodce. Žena měla při následném přecházení přechodu vést kočárek s dítětem a za ruku držet menší holčičku. Dle svědků měla být žena vyšší postavy, měla mít tmavé vlasy a na sobě letní šaty.

Policisté taktéž žádají případné svědky této dopravní nehody, kteří v inkriminovanou dobu místem procházeli či projížděli, a nehodu mohla zaznamenat palubní kamera v jejich vozidle, aby volali na bezplatnou telefonní linku 158 či přímo policistům z dopravního inspektorátu na telefonní číslo 974 372 256.
Informace k této dopravní nehodě, které pomohou při vyšetřování, je taktéž možné sdělit policistům na kterémkoliv obvodním oddělení.

nprap. Jakub Kopřiva
25. 7. 2023

Odkazy do noveho okna

Místo DN

Místo DN 

Detailní náhled

Místo DN

Místo DN 

Detailní náhled

vytisknout  e-mailem