Policie České republiky  

Přejdi na

Pomáhat a chránit


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Karlovarský kraj název

Policie České republiky – KŘP Karlovarského kraje

Pátráme po svědcích dopravní nehody

CHEBSKO – Volejte na linku 158. 

Chebští dopravní policisté pátrají po svědcích dopravní nehody, ke které došlo v pondělí 13. listopadu krátce před třináctou hodinou na křižovatce ulic Valdštejnova a Evropská v Chebu. Dosud nezjištěné vozidlo modré barvy mělo narazit do chodkyně, která přecházela po vyznačeném přechodu pro chodce směrem k ulici Jiráskova. Dosud nezjištěný řidič z místa dopravní nehody ujel, aniž by splnil zákonem dané povinnosti řidiče. Při dopravní nehodě žena utrpěla zranění, se kterými vyhledala lékařské ošetření. 

Policisté z dopravního inspektorátu v Chebu žádají případné svědky této dopravní nehody, kteří v inkriminovanou dobu místem procházeli či projížděli nebo nehodu mohla zaznamenat palubní kamera v jejich vozidle, aby volali policistům na telefonní linku 974 372 256 nebo případně na linku 158.

Informace k této dopravní nehodě, které pomohou při vyšetřování a zjištění totožnosti řidiče modrého osobního automobilu, je taktéž možné sdělit policistům na kterémkoliv obvodním oddělení.

Chebští dopravní policisté ve věci zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinů ublížení na zdraví z nedbalosti a neposkytnutí pomoci řidičem dopravního prostředku. 

nprap. Jan Bílek
29.11.2023

Odkazy do noveho okna

vytisknout  e-mailem