Policie České republiky  

Přejdi na

Pomáhat a chránit


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Středočeský kraj název

Policie České republiky – KŘP Středočeského kraje

Pátráme po pohřešovaném muži

PRAHA VENKOV-JIH - Kriminalisté z územního odboru pátrají po osmadvacetiletém muži z Prahy 5. 

Oznámení o jeho pohřešování přijali ve čtvrtek 3. listopadu letošního roku v dopoledních hodinách policisté z obvodního oddělení Hradištko. Neprodleně po oznámení zahájili policisté společně s kriminalisty pátrání po pohřešovaném muži, při kterém bylo prověřováno několik poznatků k případnému místu jeho výskytu, kdy měl být spatřen v průběhu včerejšího dne na území hlavního města Prahy. Bohužel se jej do současné doby nepodařilo vypátrat.
Pohřešovaný je zdánlivého stáří 28 až 30 let. Je střední 175 až 180 cm vysoké postavy. Má krátce střižené hnědé vlasy s pěšinkou česanou vpravo, modré oči a nosí dioptrické brýle. Má lehké mentální postižení, špatně se orientuje, ve společnosti cizích lidí obtížně komunikuje, při řeči zadrhává a koktá. K popisu jeho oblečení se podařilo zjistit, že má na sobě světle hnědou bundu, na zádech batoh a na nohou světlé sportovní boty.
Veškeré poznatky k pohřešovanému přijme jakákoliv policejní služebna, případně je můžete telefonicky sdělit policistům prostřednictvím linky 158 tísňového volání Policie České republiky.


por. Bc. Zdeněk Chalupa
tiskový mluvčí
P ČR Praha venkov-JIH
4. listopadu 2016

vytisknout  e-mailem