Policie České republiky  

Přejdi na

Služba veřejnosti a prestižní povolání


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Krajské ředitelství Zlk

Policie České republiky – KŘP Zlínského kraje

Pátráme po muži, který poškodil čelní sklo trolejbusu

ZLÍNSKO: Způsobil škodu za více než třináct tisíc korun. 

Zlínští policisté pátrají po muži, který v pátek 16. listopadu v 17.20 hodin na konečné stanici trolejbusu č. 4 ve Zlíně – Prštném rozbil čelní sklo trolejbusu a způsobil tím škodu za více než třináct tisíc korun. Policisté případ šetří jako trestný čin poškození cizí věci, za což pachateli v případě odsouzení hrozí trest odnětí svobody až na jeden rok.

Řidič trolejbusu vyjížděl z Vršavy, na točnu trolejbusu ve Zlíně – Prštném přijel v 17.20 hod. Poté, co vystoupili a zároveň nastoupili cestující, jeden z těch, kteří vystoupili, vkročil nečekaně před trolejbus. Řidič zabrzdil, ale muž stojící před trolejbusem nečekaně utrhl přední stěrač a udeřil jím do čelního skla, které rozbil. Poté odešel.

Žádáme cestující z trolejbusu č. 4, kteří v pátek 16. listopadu v 17.20 hodin nastupovali nebo vystupovali na točně trolejbusu ve Zlíně na sídlišti Podhoří a viděli muže, který poškodil sklo trolejbusu, aby se ozvali na linku tísňového volání policie – 158. Mělo by se jednat o muže ve věku kolem 35 let, štíhlé postavy, který měl na sobě oblečenou bundu a rifle.

Za spolupráci děkujeme.

12. prosince 2018, por. Bc. Monika Kozumplíková

Odkazy do noveho okna

Poškozené čelní sklo

Poškozené čelní sklo 

Detailní náhled

vytisknout  e-mailem