Policie České republiky  

Přejdi na

Služba veřejnosti a prestižní povolání


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
hl. m. Praha název

Policie České republiky – KŘP hlavního města Prahy

Osahával ženu v autobusu

Kriminalisté z prvního policejního obvodu pátrají po starším muži, který v autobusu osahával jednu z cestujících. 

Na začátku října se stala, pro jednu z cestujících, cesta do práce autobusovou linkou X107 velmi nepříjemnou.  Krátce po osmé hodině ranní, mezi zastávkami nádraží Podbaba a Suchdol k mladé ženě zezadu přistoupil starší muž a začal jí osahávat přes kalhoty v rozkroku. Žena se nejprve snažila od tohoto muže vzdálit, ten však ve svém jednání pokračoval, a tak se proti němu hlasitě ohradila. Ihned poté, neznámý muž vystoupil z autobusu na zastávce Kamýcká a utekl neznámo kam.

Dle popisu napadené ženy se jednalo o muže světlé pleti, ve věku kolem pětapadesáti let, našedivělých neupravených  vlasů, který byl oblečen do béžovo šedé bundy a tmavších kalhot. Na nohou měl staré kožené boty na tkaničky a na zádech kožený tmavý batoh.

Kriminalisté z 6. oddělení obecné kriminality operativním šetřením zajistili kamerové záznamy, na kterých je zachycen muž, který by mohl do případu přinést velmi užitečné informace. Pokud byste tohoto muže poznali, nebo máte jakékoliv informace, které by vedly k jeho nalezení, kontaktujte linku 158, nebo se obraťte na kteroukoliv služebnu PČR.

Muži, který ženu v autobusu obtěžoval, hrozí v případě dopadení a odsouzení za trestný čin výtržnictví až dva roky za mřížemi.

nprap. Richard Hrdina – 18. října 2021

vytisknout  e-mailem