Policie České republiky  

Přejdi na

Naším cílem je Vaše bezpečí


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Středočeský kraj název

Policie České republiky – KŘP Středočeského kraje

Tragická nehoda na D1

PRAHA VENKOV-JIH - Hledáme svědky dopravní nehody, ke které došlo v odpoledních hodinách v sobotu 6. srpna letošního roku na dálnici D1 mezi 19 a 20 km ve směru na Brno. 

Při nehodě došlo ke střetu osobního vozidla VW Passat combi černé barvy s chodcem, který se z dosud nezjištěných příčin pohyboval na dálničním tělese, pravděpodobně ve snaze jej přejít. Bohužel chodec při střetu utrpěl  zranění v takovém rozsahu, která se neslučovala se životem, a na místě jim podlehl.
Z výsledků prováděného šetření se kriminalistům podařilo zjistit poznatek, že v době nehody bezprostředně před vozidlem VW Passat mělo jet ve stejném směru menší červené vozidlo, typově odpovídající automobilům Škoda Fabia nebo Opel Astra, které se mělo chodci vyhýbat.
Kriminalisté se obracejí touto formou na širokou veřejnost se žádostí o pomoc a hledají případné svědky této tragické dopravní nehody, jakož i osádku zmiňovaného červeného vozidla, kteří by jim mohli poskytnout jakékoliv informace k průběhu nehody. Svědci se jim mohou přihlásit na telefonních číslech 602 237 943, 974 882 443 nebo prostřednictvím bezplatné linky 158 tísňového volání Policie České republiky.
   
nprap. Bc. Zdeněk Chalupa
tiskový mluvčí
P ČR Praha venkov-JIH
15. srpna 2016

vytisknout  e-mailem