Policie České republiky  

Přejdi na

Naším cílem je Vaše bezpečí


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Středočeský kraj název

Policie České republiky – KŘP Středočeského kraje

Pohřešovaný čtrnáctiletý chlapec

PRAHA VENKOV-JIH - Kriminalisté z územního odboru pátrají po nezletilém chlapci z Prahy - východ. 

 Jeho pohřešování oznámila matka v neděli v ranních hodinách na policejní služebně v Říčanech s tím, že svého syna naposledy viděla v neděli kolem páté hodiny ranní v místě bydliště. Od té doby nepodal nikomu z rodiny ani z okruhu svých známých žádnou zprávu.
Pohřešovaný chlapec je zdánlivého stáří 14 až 16 let. Je hubené 170 až 175 cm vysoké postavy. Má hnědé oči a krátce střižené hnědé vlasy. Měl by být oblečen do šedé mikiny s kapucí, kraťasů či tepláků, na nohou černé holínky. Při odchodu z domova si vzal stan a spacáky.
Neprodleně po oznámení zahájili říčanští policisté společně s kriminalisty pátrání po pohřešovaném chlapci, při kterém bylo prověřováno několik poznatků k případnému místu výskytu nebo pobytu pohřešovaného. Bohužel se do současné doby nepodařilo nezletilého chlapce vypátrat.
Z výsledků prvotního šetření se podařilo získat poznatek, že chlapec byl již v minulosti opakovaně pohřešován. Z tohoto důvodu policisté předpokládají, že by se mohl pohybovat ve společnosti nezletilé, rovněž pohřešované, třináctileté dívky z Prahy.
Veškeré poznatky k pohřešovanému přijme jakákoliv policejní služebna, případně je můžete telefonicky sdělit policistům prostřednictvím linky 158 tísňového volání Policie České republiky.


por. Bc. Zdeněk Chalupa
tiskový mluvčí
P ČR Praha venkov-JIH
10. října 2016

vytisknout  e-mailem