Policie České republiky  

Přejdi na

Služba veřejnosti a prestižní povolání


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Středočeský kraj název

Policie České republiky – KŘP Středočeského kraje

Odcizil horské kolo

PRAHA VENKOV-JIH – Případem krádeže jízdního kola se zabývají policisté z obvodního oddělení Jílové u Prahy, ke kterému došlo počátkem letošního února. 

V chatové osadě v katastru obce Kamenný Přívoz od čtvrtka 2. února do úterý 7. února letošního roku neznámý pachatel vnikl na pozemek rekreační chaty, kdy se následně vloupal do kůlny, ze které odcizil horské jízdní kolo značky GIANT Talon 1 v kombinaci černožluté barvy. Zloděj tak majiteli chaty a odcizeného kola způsobil škodu přesahující částku jedenácti tisíc korun.
Policisté uvedený případ šetří jako přečiny krádež a porušování domovní svobody, za který pachateli v případě jeho dopadení a následném odsouzení hrozí až dvouletý trest odnětí svobody.
Rovněž se touto cestou obracejí na širokou veřejnost se žádostí o pomoc, aby se jim přihlásili případní svědci, kteří se v inkriminovanou dobu v této lokalitě pohybovali a mohli si povšimnout podezřelých okolností, například výskytu podezřelých či neznámých osob a vozidel. Poznatky k odcizenému kolu, jakož i k tomuto případu jim mohou občané osobně sdělit přímo na služebně obvodního oddělení Jílové u Prahy nebo je mohou zavolat na telefon: 602 306 919, případně prostřednictvím bezplatné linky 158 tísňového volání Policie České republiky.


por. Bc. Zdeněk Chalupa
tiskový mluvčí
P ČR Praha venkov-JIH
7. března 2017

Odkazy do noveho okna

jízdní kolo GIANT Talon 1

jízdní kolo GIANT Talon 1 

Detailní náhled

vytisknout  e-mailem