Policie České republiky  

Přejdi na

Naším cílem je Vaše bezpečí


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Středočeský kraj název

Policie České republiky – KŘP Středočeského kraje

Nebezpečné předjíždění

PRAHA VENKOV-JIH - Hledáme svědky dopravní nehody se zraněním, ke které došlo krátce před čtrnáctou hodinou ve čtvrtek 2. června letošního roku v obci Davle na okrese Praha-západ. 

Sedmašedesátiletý řidič Škody Octavia, jedoucí po silnici č. II/102 ve směru od obce Měchenice na obec Štěchovice, byl krátce na přímém úseku předjížděn blíže nezjištěným vozidlem. V tomto okamžiku se však v protisměru mělo přibližovat od obce Štěchovice další neznámé vozidlo.
Nebezpečného způsobu předjíždění se lekl řidič Octavie, strhl řízení vpravo, kde přední částí svého vozu narazil do levé zadní části zaparkovaného vozidla Ford Mondeo a následně i do drátěného oplocení u rodinného domu a sloupu veřejného osvětlení. Neznámý řidič předjíždějícího vozidla z místa události odjel směrem na obec Štěchovice. Při nehodě šestašedesátiletá spolujezdkyně ze Škody Octavia utrpěla zranění, se kterými byla převezena k lékařskému vyšetření do pražské nemocnice.
Policisté ze skupiny dopravních nehod nyní prověřují všechny okolnosti této dopravní nehody, zejména se snaží zjistit její samotný průběh, a co bylo její bezprostřední příčinou, aby mohli řádně posoudit případnou míru zavinění jejích jednotlivých účastníků.
Z uvedených důvodů se obracejí na širokou veřejnost se žádostí o pomoc a hledají případné svědky, kteří by jim mohli poskytnout jakékoliv informace k průběhu nehody, k neznámému řidiči a jeho vozidlu. Svědci se jim mohou přihlásit na telefonních číslech 974 882 451, 974 882 455-458 nebo prostřednictvím bezplatné linky 158 tísňového volání Policie České republiky.


nprap. Bc. Zdeněk Chalupa
tiskový mluvčí
P ČR Praha venkov-JIH
15. května 2016

Odkazy do noveho okna

Dopravní nehoda Davle - situační pohled č. 1

Dopravní nehoda Davle - situační pohled ... 

Detailní náhled

Dopravní nehoda Davle - situační pohled č. 2

Dopravní nehoda Davle - situační pohled ... 

Detailní náhled

Dopravní nehoda Davle - situační pohled č. 3

Dopravní nehoda Davle - situační pohled ... 

Detailní náhled

vytisknout  e-mailem