Policie České republiky  

Přejdi na

Naším cílem je Vaše bezpečí


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Středočeský kraj název

Policie České republiky – KŘP Středočeského kraje

Motocyklista nehodu nepřežil

PRAHA VENKOV-JIH – Policisté ze skupiny dopravních nehod prověřují okolnosti včerejší popolední dopravní nehody se smrtelným zraněním, ke které došlo v úterý před osadou Jarov u Dolních Břežan na Praze - západ. 

K tragické dopravní nehodě motocyklu s vozidlem dodávkového typu vyjížděli policisté v úterý 29. června letošního roku přibližně třicet minut po dvanácté hodině. Podle prvotních informací jednapadesátiletý řidič motocyklu, jedoucí na silnici III. třídy č. 1043 mezi Zbraslaví a Jarovem ve směru na Vrané nad Vltavou, přejel zatím z nezjištěných příčin do protisměru, kde se čelně střetl s protijedoucím bílým Fordem Transitem. Motocyklista při nehodě utrpěl zranění v takovém rozsahu, která se neslučovala se životem, a přes veškerou péči záchranářů jim následně na místě podlehl. 
DN Jarov textPolicisté nyní prověřují okolnosti této tragické dopravní nehody a snaží se zjistit, co bylo její bezprostřední příčinou, jakož i míru zavinění jejich jednotlivých účastníků. U sedmapadesátiletého řidiče Transitu byla provedena dechová zkouška, zda nebyl v době nehody pod vlivem alkoholu, a to s negativním výsledkem. Během zásahu složek integrovaného záchranného systému, jakož i po dobu dokumentování a odklízení následků nehody byla komunikace v místě události uzavřena více jak čtyři hodiny. 

por. Bc. Zdeněk Chalupa
komisař oddělení tisku a prevence
30. června 2021

Odkazy do noveho okna

DN Jarov

DN Jarov 

Detailní náhled

DN Jarov 2.

DN Jarov 2. 

Detailní náhled

DN Jarov 3.

DN Jarov 3. 

Detailní náhled

DN Jarov 4.

DN Jarov 4. 

Detailní náhled

DN Jarov text

DN Jarov text 

Detailní náhled

vytisknout  e-mailem