Policie České republiky  

Přejdi na

Pomáhat a chránit


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Středočeský kraj název

Policie České republiky – KŘP Středočeského kraje

Hledáme důležitého svědka

PRAHA VENKOV-JIH – Dopravní policisté se opakovaně obracejí na širokou veřejnost se žádostí o pomoc. 

O dopravní nehodě se zraněním, ke které došlo v dopoledních hodinách 16. září letošního roku v Říčanech, jsme Vás informovali prostřednictvím článku zveřejněného pod titulkem „Porazil chodkyni na přechodu“ na webových stránkách www.policie.cz.
Řidič nákladního vozidla značky Renault (dodávka s valníkovou korbou převážející dřevo) jedoucí po silnici č. I/2 ve směru od obce Mukařov v ulici Černokostelecká při průjezdu křižovatkou s ulicí Smiřických zachytil pravým zpětným zrcátkem ženu, která přecházela po přechodu pro chodce ve směru od prodejny Cyklosport směrem k nemocnici.
Dopravní policisté při prováděném šetření získali poznatek, že ve stejnou dobu proti zmiňované chodkyni měl přecházet po přechodu z druhé strany dosud nezjištěný svědek, který mohl celou událost vidět. Jeho výpověď může dopravním policistům objasnit důležité okamžiky nehody, zejména její samotný průběh.
Z uvedeného důvodu se touto formou obracejí na širokou veřejnost se žádostí o pomoc, aby se jim zmiňovaný svědek přihlásil osobně na policejní služebně dopravního inspektorátu v Mnichovicích, případně na telefonních číslech 974 882 451, 974 882 459, nebo prostřednictvím bezplatné linky 158 tísňového volání Policie České republiky.


por. Bc. Zdeněk Chalupa
tiskový mluvčí
P ČR Praha venkov-JIH
25. listopadu 2016

vytisknout  e-mailem