Policie České republiky  

Přejdi na

Služba veřejnosti a prestižní povolání


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Středočeský kraj název

Policie České republiky – KŘP Středočeského kraje

Dopravní nehoda se zraněním tří osob

MLADOBOLESLAVSKO – Mladý řidič se čelně střetl s protijedoucím vozidlem a ještě narazil do předjížděného nákladního automobilu. 

V úterý 20. dubna 2021 došlo dvacet minut po jednadvacáté hodině večer na 79. kilometru silnice I/16 mezi obcemi Bezno a Mělnické Vtelno k dopravní nehodě tří vozidel.

Osmnáctiletý řidič osobního vozidla Audi A4, který vlastnil řidičský průkaz teprve tři měsíce, pravděpodobně přecenil své schopnosti, nezvládl řízení a při předjíždění dvou nákladních automobilů s návěsy se čelně střetl s protijedoucím osobním vozidlem Škoda Octavia a narazil i do předjížděného nákladního vozidla.

Dopravní nehoda se bohužel neobešla bez zranění osob, přičemž uvedený řidič osobního vozidla Audi A4 byl z místa transportován leteckou záchrannou službou do pražské nemocnice a jeho spolujezdkyně byla převezena zdravotnickou záchrannou službou také do pražského nemocničního zařízení. Řidiče druhého osobního automobilu převezli záchranáři do mladoboleslavské nemocnice.

Na místě zasahovaly všechny složky Integrovaného záchranného systému a komunikace byla po dobu odklízení následků dopravní nehody neprůjezdná. Provoz byl obnoven 21. dubna 2021 v půl druhé ráno. Přítomnost alkoholu u všech řidičů policisté vyloučili dechovou zkouškou. Další okolnosti dopravní nehody jsou předmětem šetření mladoboleslavských dopravních policistů.

por. Bc. Lucie Nováková
tisková mluvčí
PČR Mladá Boleslav
21. dubna 2021

vytisknout  e-mailem