Policie České republiky  

Přejdi na

Naším cílem je Vaše bezpečí


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Středočeský kraj název

Policie České republiky – KŘP Středočeského kraje

Pozvánka na sportovně charitativní akci „Fotbal pro nadaci 2024“

Kutnohorsko – Stmelit kolektiv policistů a hasičů na Kutnohorsku a zároveň tím podpořit dobrou věc? „Proč ne.“ To si řekli policisté Územního odboru Kutná Hora a hasiči Územního odboru Kutná Hora ve spolupráci se Sportovním klubem Policie Kolín. 

Kutnohorští policisté a hasiči se rozhodli uspořádat 2. ročník charitativního fotbalového utkání s názvem Fotbal pro nadaci 2024. Společná sobota bude spojena s ukázkou vybavení a práce Policie ČR, HZS Stč. kraje, Městské policie Kutná Hora a dalších složek IZS.

Samotné zahájení proběhne ve Sportovním areálu Olympie Kutná Hora, ulice Střelecká v sobotu 18. května 2024 v 9:00 hodin.

Jednotlivé ukázky, vybavení a představení jednotlivých složek IZS a další doprovodný program můžete v areálu shlédnout v dopoledních hodinách od 9:30 hodin do 12:00 hodin.

Samotné fotbalové klání začne ve 12 hodin.

Během dopoledního a odpoledního programu se můžete těšit na připravené překážky Olympia Spartan Training Kutná Hora, vystoupení mažoretek Scarlett Kutná Hora, pohádku Sokolníka Michaela Budery a ukázku bojového umění v podání Aikido Shinsetsu Dojo Kutná Hora.

Po celou dobu bude pro návštěvníky zajištěno občerstvení.

Vstupné je DOBROVOLNÉ.

Tímto fotbalovým utkáním chtějí policisté a hasiči podpořit dobrou věc.

Kompletní výtěžek z akce bude předán Nadaci policistů a hasičů – vzájemná pomoc v tísni.

Sportovní klub policie Kolín, policisté a hasiči charitativní akci pořádají za podpory vážených partnerů a dárců: SKP Olympia Kutná Hora, ZZS Stč. kraje, Olympia Spartan Training Kutná Hora, města Kutná Hora a Čáslav, Foxconn Česká republika, Fimal Stav s.r.o., OTK Printing and Packaging a.s., Uzeniny Kasarda, Sodovkárna Kolín s.r.o., MP Kutná Hora, Měšťanský pivovar Kutná Hora, Petra Hálová – Grafik, Aleš Hála – BOXBAR.

ppor. Ladislav Vančura
Oddělení hlídkové službě ÚO PČR Kutná Hora
13. května 2024

Odkazy do noveho okna

FOTBAL PRO NADACI 2024

FOTBAL PRO NADACI 2024 

Detailní náhled

vytisknout  e-mailem