Policie České republiky  

Přejdi na

Naším cílem je Vaše bezpečí


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Středočeský kraj název

Policie České republiky – KŘP Středočeského kraje

Poznáváte muže na záznamu?

KOLÍNSKO – Kriminalisté prosí o pomoc při ztotožnění pachatele. 

Kolínští kriminalisté se obrací s prosbou na veřejnost ohledně pomoci při ztotožnění dosud neznámého muže, který by měl mít na svědomí více skutků.

Dosud nezjištěný pachatel měl pravděpodobně v nočních hodinách ze dne 6. na 7. února v obci Pučery z neuzamčeného vozidla odcizit peněženku s finanční hotovostí a platebními kartami. 

V neděli 7. února před šestou hodinou ranní neznámý pachatel přijel s osobním vozidlem Škoda Superb na benzínovou čerpací stanici v Kolíně IV v ulici Polepská, kde natankoval pohonné hmoty a obsluze za to zaplatil v 6:05 hodin platební kartou, kterou odcizil z auta v obci Pučery. Na vozidle Škoda Superb byly umístěné registrační značky, které ale byly odcizeny z vozidla v Kolíně II v noci z 6. na 7. února. 

Po odjezdu z výše uvedené benzínové čerpací stanice řidič Škody Superb v 6:10 hodin způsobil dopravní nehodu v ulici Havlíčkova v Kolíně IV, od které osádka vozu utekla.

Šetřením dále policisté zjistili, že 7. února v 9 hodin ráno dosud neztotožněný muž platil opět odcizenou platební kartou v obchodě se smíšeným zbožím v Poděbradech, odkud máme kamerový záznam.

Pokud muže na fotografiích či na kamerovém záznamu poznáváte nebo máte k osobě jakékoliv poznatky, které by nás dovedly ke ztotožnění podezřelého muže, obraťte se na bezplatnou tísňovou linku 158 nebo kontaktujte přímo kolínské kriminalisty na telefonním čísle 702 207 904.

Děkujeme předem za jakékoliv informace, které by nám mohly pomoct k dopadení podezřelé osoby a zároveň i k objasnění celého případu.

Video zde: 


por. Bc. Michaela Richterová
tisková mluvčí
P ČR Kolín
26. února 2021

Odkazy do noveho okna

Poznáváte ho?

Poznáváte ho? 

Detailní náhled

Poznáváte ho?

Poznáváte ho? 

Detailní náhled

Poznáváte ho?

Poznáváte ho? 

Detailní náhled

vytisknout  e-mailem