Policie České republiky  

Přejdi na

Služba veřejnosti a prestižní povolání


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Středočeský kraj název

Policie České republiky – KŘP Středočeského kraje

Zatajení nálezu peněženky

KLADENSKO – Poznáte osoby na fotografiích, kontaktujte Policii ČR. 

Policisté Obvodního oddělení Kladno – město šetří případ zatajení nálezu. K přečinu došlo v úterý 2. října 2018 v odpoledních hodinách v obchodním centru v Kladně v ulici Petra Bezruče. Sedmnáctiletá dívka byla nakupovat v prodejně s oblečením a při vybírání zboží si nevědomky odložila svou peněženku na regál. Když došla k pokladně, zjistila, že peněženku nemá. Společně s kamarádkou a prodavačkou začala peněženku hledat, avšak bezúspěšně. Na základě kamerového záznamu byly zjištěny osoby, které jsou podezřelé, že zcizily výše zmiňovanou peněženku.

Případ je vyšetřován jako přečin neoprávněné opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku a podezřelým osobám hrozí trest odnětí svobody až na dva roky.

Vyšetřovatel případu nyní žádá o pomoc při identifikaci této dvojice. Jakékoliv informace, které by vedly k odhalení totožnosti podezřelých, mohou občané sdělit osobně na Obvodním oddělení Kladno - město, nebo policisty kontaktovat na telefonním čísle 974 873 500. Samozřejmě je možné využít i bezplatnou linku 158.

Děkujeme za spolupráci.

nprap. Michaela Nováková
tisková mluvčí
P ČR Kladno
12. října 2018

vytisknout  e-mailem