Policie České republiky  

Přejdi na

Naším cílem je Vaše bezpečí


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Středočeský kraj název

Policie České republiky – KŘP Středočeského kraje

Využil příležitosti

KLADENSKO – Do neuzamčené nemovitosti vnikl zloděj. 

Včera 29. října 2018 v ranních hodinách přijal operační důstojní oznámení o vloupání do rodinného domu v obci Pchery.

K tomu došlo téhož dne nad ránem, kdy dosud nezjištěný pachatel v ulici Františka Jindřicha nejprve překonal vstupní branku na pozemek domu a následně z neuzamčeného domu odcizil dámskou kabelku, pánskou tašku přes rameno s peněženkou s osobními doklady, platební kartou a finanční hotovostí. Dále z nemovitosti zmizel batoh s kopačkami a drobnými písemnostmi, který byl posléze nalezen v přilehlé ulici. Škoda byla vyčíslena na 3.200,- Kč.

Případ je vyšetřován jako přečin krádeže, přečin porušování domovní svobody a přečin neoprávněné opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku a pachateli hrozí trest odnětí svobody.

Aby se podařilo tohoto zloděje, zjistit a následně dopadnout, přivítali by policisté informace od případných svědků této události. Jakékoli indicie, které by vedly k odhalení totožnosti výše zmiňovaného pachatele, je možné sdělit osobně na Obvodní oddělení Kladno - venkov, nebo vyšetřovatele případu kontaktovat telefonicky na čísle 974 873 561. Samozřejmě je možné využít i bezplatnou linku 158.

Děkujeme za spolupráci.

nprap. Michaela Nováková
tisková mluvčí
P ČR Kladno
30. října 2018

vytisknout  e-mailem