Policie České republiky  

Přejdi na

Naším cílem je Vaše bezpečí


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Krajské ředitelství Zlk

Policie České republiky – KŘP Zlínského kraje

Opilý a s drogou v kapse ukradl čokoládu

ZLÍNSKO: Skončil v policejní cele. 

Divoké poledne zažil včera vedoucí jednoho ze zlínských supermarketů. Nejprve si všiml zloděje, ten ho chtěl následně napadnout a vulgárně mu nadával. Zloděj skončil v cele a čeká ho několikatisícová pokuta za tři přestupky.

Vedoucí prodejny si všiml si, že jeden ze zákazníků odcizil v prodejně cukrovinky, které si dal do kapes a po zaplacení svého nákupu, který měl v košíku, chtěl odejít ven. Za pokladnami ho oslovil a požádal, aby ho následoval do zadní místnosti a ukázal mu obsah kapes. Jakmile však zloděj zjistil, že vedoucí zavolal policii, začal být vulgární a agresivní. Snažil se muže udeřit a neustále ho napadal vulgárními výrazy. Po chvíli přijela prvosledová hlídka policie a policisté z místního obvodního oddělení. Muž byl zjevně pod vlivem alkoholu a choval se nevypočítavě. Dechová zkouška u něj ukázala 1,63 promile alkoholu. V průběhu konverzace si policisté všimli, že má muž v kapse sáček, který se neustále snaží někam přemístit. Policisté ho zajistili a zjistili, že sáček obsahuje rostlinnou hmotu, zřejmě marihuanu. Muž skončil v policejní cele. Rostlinnou hmotu poslali policisté k odbornému zkoumání.

Policisté prověřují jeho jednání jako přestupek proti majetku a občanskému soužití a neoprávněné držení omamné a psychotropní látky. Ve správním řízení mu hrozí několikatisícová pokuta.

9. listopadu 2017, nprap. Monika Kozumplíková

vytisknout  e-mailem