Policie České republiky  

Přejdi na

Služba veřejnosti a prestižní povolání


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Karlovarský kraj název

Policie České republiky – KŘP Karlovarského kraje

Opakovaně kradl

CHEBSKO – O tom, zda skončí ve vazbě, rozhodne soudce. 

Chebští kriminalisté zahájili trestní stíhání 37letého muže ze Sokolovska, kterého obvinili ze spáchání pokračujícího přečinu Krádež.

Krádeže se měl dopustit nejméně ve čtyřech případech od června do listopadu. Na začátku června měl v podvečerních hodinách přijít do chebské prodejny s erotickým zbožím, kde odcizil dvě vystavené erotické pomůcky v hodnotě necelých 3 tisíce korun. Na konci srpna odcizil v jiné prodejně domácí potřeby v hodnotě přes jeden tisíc korun. V polovině září se dopustil další krádeže, a to konkrétně jízdního kola. To bylo upevněno v nosiči na zaparkovaném obytném automobilu. Majiteli způsobil škodu přes jeden tisíc korun. Poslední krádeže se měl dopustit na začátku listopadu, a to v obchodním domě v Chebu. V prodejně s oblečením měl odcizit pánskou zimní bundu a kalhoty v hodnotě přes 8 tisíc korun.

Uvedených jednání se dopustil i přesto, že byl rozhodnutím Okresního soudu v Tachově a Okresního soudu v Chebu ve spojení s Krajským soudem v Plzni pro přečin Krádež odsouzen k nepodmíněnému trestu odnětí svobody. Obviněný muž byl kriminalisty zadržen a skončil v policejní cele. Na obviněného muže podali kriminalisté státnímu zástupci podnět k vydání návrhu na jeho vzetí do vazby. V případě prokázání viny mu tak hrozí až tříletý trest odnětí svobody.

nprap. Bc. Zuzana Týřová
16. 11. 2018

vytisknout  e-mailem