Policie České republiky  

Přejdi na

Služba veřejnosti a prestižní povolání


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Moravskoslezský kraj název

Policie České republiky – KŘP Moravskoslezského kraje

Zatajení věci

Nový Jičín: Neodevzdaná peněženka a další zprávy z okresu 

Zatajení věci

Policisté z obvodního oddělení Nový Jičín zahájili úkony trestního řízení pro podezření z přečinů zatajení věci a neoprávněného opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku. Devatenáctiletý muž včera v podvečerních hodinách ztratil svou peněženku s penězi, doklady a platební kartou. Prohledání dvou míst, na kterých měl peněženku ztratit, bylo neúspěšné. Poškozený vyčíslil celkovou škodu na více než 13 000 korun. Trestní zákoník stanoví za uvedené jednání až dvouletou trestní sazbu.

Vozidla …

  • Z přečinů krádeže a neoprávněného užívání cizí věci je podezřelý neznámý pachatel, který v přesně nezjištěné době ze středy na čtvrtek odcizil osobní vozidlo zaparkované v malé obci na Bílovecku. Ve vozidle byly různé věci a materiál. Celková škoda přesáhla 450 000 korun.
  • Policisté z obvodního oddělení zjišťují a prověřují okolnosti vloupání do vozidla, které majitel zaparkoval v Bílovci. K události došlo včera v podvečerních hodinách. Neznámý pachatel vnikl násilím do automobilu a odcizil ze zavazadlového prostoru několik věcí v hodnotě kolem 1 000 korun. Škoda na vozidle přesáhla 13 000 korun. Neznámý pachatel je podezřelý z přečinů krádeže a poškozování cizí věci. Hrozí mu v případě odsouzení trest odnětí svobody až na dva roky.

 

por. Mgr. Soňa Štětínská
Krajské ředitelství policie Moravskoslezského kraje, oddělení tisku a prevence
17. února 2017

vytisknout  e-mailem