Policie České republiky  

Přejdi na

Služba veřejnosti a prestižní povolání


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Ústecký kraj název

Policie České republiky – KŘP Ústeckého kraje

Okradla klienta

TEPLICKO - Chvilka rozkoše přišla muže draho; Hledáme svědky nehody a další zprávy. 

Okradla klienta

     Z přečinu krádeže byla obviněna 27letá prostitutka, která měla okrást jednoho ze svých klientů. Koncem roku si ji pozval domů muž z Teplic, sex s lehkou ženou se mu ale prodražil. Když z bytu odešla, zjistil, že mu zmizel mobilní telefon a elektrický holicí strojek v celkové hodnotě 13 600 korun. Policistům se podařilo podezřelou ženu vypátrat, za krádež jí v případě uznání viny hrozí až dvouleté vězení.

Hledáme svědky nehody

     Policie žádá občany o podání svědectví v souvislosti s dopravní nehodou, ke které došlo v pondělí 14. května kolem 14:40 hodin v Teplicích, ul. Alejní naproti prodejně Billa. Nezjištěný řidič automobilu pravděpodobně modré barvy, který jel ve směru od Řetenic na centrum, měl zezadu prudce narazit do vozidla Škoda Octavia stříbrné barvy, které jelo před ním a následně z místa nehody ujet.

     Hledáme svědky, kteří by mohli přispět k řádnému objasnění průběhu nehody a k ustanovení vozidla a jeho řidiče. Jedná se zejména o cestující v trolejbusu, který měl v době nehody stát na zastávce ve směru jízdy na Řetenice. Veškeré poznatky k nehodě lze sdělit na Dopravní inspektorát Teplice, ul. Husitská 5, telefon 974 439 260, nebo na linku 158.

Vybral cizí peníze

     Z přečinu krádeže byl obviněn 65letý muž, který je podezřelý, že neoprávněně vybral z bankovního účtu své zesnulé matky několik tisíc korun. S pomocí platební karty měl provést několik výběrů z účtu, na který byly ještě po smrti jeho matky připsány dávky důchodového pojištění. Na vše se přišlo, když po disponentovi účtu, kterým je sestra obviněného, žádala Česká správa sociálního zabezpečení vrácení více jak 17 tisíc korun. Pokud případ skončí u soudu, může být muži v krajním případě uložen až dvouletý trest odnětí svobody.

Vykradené garáže

     Policisté pátrají po neznámém pachateli, který se v Novosedlicích vloupal do garáže u rodinného domu. Ukradl z ní nářadí, zahradní nůžky a sekeru, oznamovatel vyčíslil škodu na šest tisíc korun, zloději hrozí v případě dopadení za přečiny krádeže a porušování domovní svobody až tříleté vězení.

     Další garáž byla v uplynulých dnech vykradena v Teplicích. Neznámý zloděj vyboural otvor ve zdi a následně si odnesl elektrocentrálu a štafle. Odcizením věcí způsobil škodu ve výši šest tisíc korun, další přibližně čtyři tisíce bude stát oprava poškozené zdi.

16. 5. 2018, por. Bc. Daniel Vítek

tiskový mluvčí

Oddělení tisku a prevence Teplice

tel. č. 974 439 207

email: krpulk.kr.pis.tp@pcr.cz

vytisknout  e-mailem