Policie České republiky  

Přejdi na

Naším cílem je Vaše bezpečí


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Krajské ředitelství policie Lbk

Policie České republiky – KŘP Libereckého kraje

Okradl návštěvnici herny

LIBEREC - V listopadu uplynulého roku okradl 35letý muž návštěvnici herny v centru Liberce a odešel tak z podniku s její peněženkou. Policistům se však muže podařilo dopadnout. 

Policistům z obvodního oddělení Liberec - Centrum se podařilo objasnit krádež, ke které došlo ke konci listopadu uplynulého roku v jedné z heren v centru Liberce, přímo v ulici 5. května. Pětatřicetiletý muž zde okradl mladou ženu. Připravil ji během její návštěvy v herně o značkovou peněženku, ve které měla osobní doklady, finanční hotovost ve výši 2 tisíc korun a doklad o zástavě osobního počítače v zastavárně. 

Přestože se snažíme občany stále upozorňovat na šikovné a velmi pohotové kapsáře a varovat je před nimi, i v tomto případě stačila chvilka nepozornosti a mladá žena tak přišla o své věci. Peněžnku a doklady jí muž sebral z kabelky, kterou měla žena odloženou v dosahu vedle sebe na židli. Policisté díky výborně odvedené práci na místě krádeže a dalšího šetření brzy odhalili, kdo za krádeží stojí. Je jím 35letý Liberečan. Ten způsobil okradením ženě škodu za 4 tisíce korun. 

Policisté již muži ve zkráceném přípravném trestním řízení sdělili podezření ze spáchání přečinu krádeže, za který mu hrozí až dvouletý trest odnětí svobody. Nyní se bude muset  za své jednání zpovídat před soudem. 
 

11.2.2016
por. Bc. Vladimíra Šrýtrová
KŘP Libereckého kraje, tisková mluvčí

vytisknout  e-mailem