Policie České republiky  

Přejdi na

Naším cílem je Vaše bezpečí


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Středočeský kraj název

Policie České republiky – KŘP Středočeského kraje

Odcizili platební tankovací karty a následně s nimi provedli 5 transakcí

BENEŠOVSKO - Poznáte muže na fotografiích? Volejte 158. 

Policisté z Obvodního oddělení Benešov již od března šetří případ, kdy zatím neznámí pachatelé odcizili dvě platební tankovací karty z nákladního vozidla v areálu firmy v Bystřici.

S odcizenými kartami bylo pak provedeno celkem 5 transakcí, a to 9. a 10. března na čerpací stanici v Týnci nad Sázavou a v Benešově, kdy neznámí pachatelé natankovali motorovou naftu do kanystrů v celkové výši přes 8 tisíc korun.

Policisté ve věci zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinu neoprávněné opatření, padělání a pozměněné platebního prostředku, za což v případě dopadení a odsouzení hrozí až 2letý trest odnětí svobody.

Policistům se do současné doby nepodařilo ztotožnit podezřelé osoby na fotografiích, proto se touto cestou obracíme na širokou veřejnost s žádostí o pomoc. Poznáváte muže na fotografiích nebo máte jakékoliv informace či poznatky, které by policistům mohli pomoci při objasnění případu? Ozvěte se prosím policistům na linku 158 nebo přímo policistům na OOP Benešov na tel. čísle 974 871 700.
Za případnou pomoc děkujeme.

por. Ing. Bc. Barbora Schneeweissová
tisková mluvčí
8. června 2022

vytisknout  e-mailem