Policie České republiky  

Přejdi na

Naším cílem je Vaše bezpečí


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Středočeský kraj název

Policie České republiky – KŘP Středočeského kraje

Odcizil přívěs

PRAHA VENKOV-JIH – Policisté z obvodního oddělení Hradištko pátrají po odcizeném přívěsu. 

Dosud nezjištěný pachatel od čtvrtečních devatnáti hodin 24. listopadu do pátečních sedmnácti hodin 25. listopadu letošního roku ve Slapech – Ždáni na okrese Praha - západ odcizil přívěs za nákladní vozidlo svěle šedé barvy s pražskou registrační značkou za více jak třicet pět tisíc korun.
Policisté uvedený případ šetří jako přečin krádež, za který pachateli v případě jeho dopadení a následném odsouzení hrozí dvouletý trest odnětí svobody, zákazem činnosti nebo propadnutím věci nebo jiné majetkové hodnoty.
Policisté se rovněž touto cestou obracejí na širokou veřejnost se žádostí o pomoc, aby se jim přihlásili případní svědci, kteří se v inkriminovanou dobu v této lokalitě pohybovali a mohli si povšimnout podezřelých okolností, například výskytu podezřelých či neznámých osob a vozidel. Poznatky k hledanému přívěsu, jakož i k tomuto případu jim mohou občané osobně sdělit přímo na služebně obvodního oddělení Hradištko nebo je mohou zavolat na telefon: 602 306 492, případně prostřednictvím bezplatné linky 158 tísňového volání Policie České republiky.


por. Bc. Zdeněk Chalupa
tiskový mluvčí
P ČR Praha venkov-JIH
28. listopadu 2016

vytisknout  e-mailem