Policie České republiky  

Přejdi na

Služba veřejnosti a prestižní povolání


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
hl. m. Praha název

Policie České republiky – KŘP hlavního města Prahy

Odbor služby pro zbraně a bezpečnostní materiál - INFORMACE

Vážení občané, držitelé zbrojních průkazů a zbrojních licencí, v souvislosti s vyhodnocením epidemiologické situace Ministerstvem zdravotnictví bylo přistoupeno k dalším proti epidemiologickým opatřením, na které musí i správní orgány reagovat 

V souvislosti s vyhlášením nouzového stavu vláda omezila také činnost úřadů a institucí tak, že úřední hodiny pro veřejnost budou po dobu dvou týdnů dva dny v týdnu a 5 hodin denně.

V podmínkách Odboru služby pro zbraně a bezpečnostní materiál KŘP hl. m. Prahy to znamená úřední dny a hodiny
Pondělí:         08:00 – 10:00 a 14.00 – 17.00 hodin
Úterý:             zavřeno
Středa:           08:00 – 10:00 a 14.00 – 17.00 hodin
Čtvrtek:          zavřeno
Pátek:             zavřeno


Při osobním styku je nutné dodržovat stanovené hygienické a další bezpečnostní podmínky, dodržovat odstup mezi osobami alespoň 2 m, neshlukovat se v prostoru čekací zóny, při příchodu ke správnímu orgánu provést dezinfekci rukou v prostoru čekací zóny, používat ochranné prostředky dýchacích cest (nos, ústa), rouška, respirátor nebo jiné prostředky, které brání šíření kapének, s sebou přinést vlastní psací prostředky.

Veřejnost se upozorňuje, že po dobu nouzového stavu budou akceptovány i ta elektronická podání, která nebudou opatřena elektronickým podpisem.

Veřejnost se upozorňuje, že po skončení nouzového stavu bude možné provést elektronické podání pouze prostřednictvím e-mailu opatřeného uznávaným elektronickým podpisem nebo datové schránky. Pokud byste komunikovali pouze e-mailem bez uznávaného elektronického podpisu, musí být toto podání do 5 dnů potvrzeno písemně nebo ústně do protokolu anebo v elektronické podobě uznávaným elektronickým podpisem.

V souvislosti s aktuální epidemiologickou situací upozorňujeme veřejnost, že správní orgán bude zajišťovat plnění služebních a pracovních úkolů pouze s nezbytně nutným počtem pracovníků a nelze vyloučit, že některé činnosti prováděné na počkání budou omezeny.

Děkujeme za pochopení.
 

plk. Ing. Karel Gabriel
vedoucí odboru

vytisknout  e-mailem