Policie České republiky  

Přejdi na

Pomáhat a chránit


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Plzeňský kraj název

Policie České republiky – KŘP Plzeňského kraje

Nově přijatí policisté složili služební slib

PLZEŇSKÝ KRAJ - Celkem sedmnáct policejních "nováčků" doplní počty svých kolegů na výkonných útvarech v Plzeňském kraji. 

     Po úspěšně zvládnutém přijímacím řízení vstoupilo  oficiálně do služebního poměru patnáct nových policistů a dvě policistky. Ti všichni složili v budově Krajského ředitelství policie Plzeňského kraje služební slib. Slavnostní akt se konal minulý pátek za přítomnosti vedení policie, instruktorů Školního policejního střediska v Domažlicích a neposlední řadě byli pozváni příbuzní a blízcí hlavních aktérů. Po absolvování základní odborné přípravy posílí policejní "nováčci" výkonné útvary, zejména pak obvodní oddělení, dopravní inspektoráty a oddělení hlídkové služby.
     Ze zákona o služebním poměru příslušníků bezpečnostních sborů slibují nově přijatí policisté:
"Slibuji na svou čest a svědomí, že při výkonu služby budu nestranný a budu důsledně dodržovat právní a služební předpisy, plnit rozkazy svých nadřízených a nikdy nezneužiji svého služebního postavení. Budu se vždy a všude chovat tak, abych svým jednáním neohrozil dobrou pověst bezpečnostního sboru. Služební povinnosti budu plnit řádně a svědomitě a nebudu váhat při ochraně České republiky nasadit i vlastní život."
     Krajské ředitelství policie Plzeňského kraje stále přijímá do svých řad nové kolegy. V současné chvíli je v našem zájmu obsadit především regiony, kde je momentálně nejvyšší početní podstav policistů - jižní a severní Plzeňsko, Tachovsko a Rokycansko.
     Pokud máte zájem stát se také policistou a zajišťovat bezpečnost v našem kraji, stále hledáme do svých řad nové kolegy a kolegyně, kterým nabízíme:

  • náborový příspěvek ve výši 75 000 korun
  • garantované hmotné zajištění
  • 6 týdnů dovolené
  • příspěvky na rekreace
  • penzijní připojištění
  • ozdravné pobyty v délce 14 dní
  • zákonné výsluhové nároky a odchodné

V případě zájmu kontaktujte personální pracoviště:
Krajské ředitelství policie Plzeňského kraje, Nádražní 2, 306 28 Plzeň, telefon: 974 322 675, 602 642 297, 602 382 023, e-mail: krpp.nabor@pcr.cz, kde získáte infomace o podmínkách přijetí do služebního poměru. Více informací naleznete také na internetových stránkách http://www.policie.cz/clanek/sprava-zapadoceskeho-kraje-volna-mista-povolani-policista.aspx.

por. Mgr. Markéta Fialová
26. ledna 2018

Odkazy do noveho okna

Slavnostní slib

Slavnostní slib 

Detailní náhled

Slavnostní slib

Slavnostní slib 

Detailní náhled

Slavnostní slib

Slavnostní slib 

Detailní náhled

Slavnostní slib

Slavnostní slib 

Detailní náhled

Slavnostní slib

Slavnostní slib 

Detailní náhled

Slavnostní slib

Slavnostní slib 

Detailní náhled

vytisknout  e-mailem