Policie České republiky  

Přejdi na

Pomáhat a chránit


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Středočeský kraj název

Policie České republiky – KŘP Středočeského kraje

Nezvaný host v bytě se specializoval na elektroniku

KLADENSKO – Pomozte při dopadení pachatele, který se vloupal do bytu. 

Kladenská policie opět upozorňuje občany, aby nebyli lhostejní a pokud poblíž svého bydliště nebo přímo v prostorách domů zjistí neznámou podezřelou osobu, byli vždy všímaví a věnovali pozornost pohybu těchto nežádoucích osob. V mnoha případech se tyto náhodně pohybující osoby v cizích prostorech dopouští trestné činnosti například vykradením sklepních kójí, vloupáním do bytů, odcizením věcí ze společných prostor a nebo jejich poškození. Občané by měli věnovat zvýšenou pozornost nejen svému majetku, ale i majetku ve společném vlastnictví.

Na policejní služebnu obvodního oddělení Kladno se dne 20. října 2020 dostavil poškozený čtyřiadvacetiletý muž podat oznámení na odcizení převážně elektroniky z bytu v Kladně.

Neznámý pachatel v době od 20.00 hodin dne 19. října 2020 do 06.45 hodin následujícího dne vnikl do bytu v ulici Arbesova v Kladně a poté odtud odcizil vybrané věci. Jednalo se o tablet značky Samsung, herní volant, přehrávač hudby a jeden pár tenisek v černožluté barvě značky Nike. Pachatel tímto svým jednáním způsobil majiteli škodu ve výši 15 700,-Kč.

Policisté v současné době tento případ prošetřují jako podezření z trestného činu krádeže vloupáním a po pachateli pátrají. Svého skutku se dosud neznámý pachatel dopustil v době vyhlášeného nouzového stavu.

Aby se podařilo pachatele dopadnout, přivítali by policisté informace od případných svědků této události, kteří v inkriminovaném čase mohli spatřit podezřelou osobu pohybující se poblíž domu nebo přímo v prostorách domu v Arbesově ulici v Kladně.  Poznatky, které by vedly k odhalení totožnosti pachatele, který se zde pohyboval sdělte na  nejbližší policejní služebnu nebo na linku 158.

nprap. Jana Šteinerová
tisková mluvčí
P ČR  Kladno
21. října  2020

vytisknout  e-mailem