Policie České republiky  

Přejdi na

Pomáhat a chránit


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
hl. m. Praha název

Policie České republiky – KŘP hlavního města Prahy

Neznámý zvrhlík

Policisté pátrají po zvrhlíkovi, který onanoval v tramvaji. 

Policisté z místního oddělení Kobylisy pátrají po neznámém muži, který se svým jednáním dopustil trestného činu výtržnictví. Ve čtvrtek 17. září v odpoledních hodinách totiž nasedl do tramvaje č. 17 u metra Kobylisy a začal onanovat. Během toho po celou dobu sledoval mladou dívku, která seděla naproti němu přes uličku. Tramvají dojel až do Holešovic, kde vystoupil a odešel pryč. Poškozená se s nepříjemným zážitkem následně svěřila policistům, kterým také sdělila, že to není poprvé, co tohoto muže viděla. Podobná nepříjemnost se jí stala asi v červnu, kdy ji na tramvajové zastávce Na Stírce oslovil ten samý muž, který s ní navázal konverzaci pod záminkou vyplnění dotazníku. Přitom jí začal klást divné otázky k pornografickým filmům a zeptal se, zdali by nechtěla takovou scénu vidět naživo. Než stačila dívka zareagovat, muž vytáhl z kalhot své přirození a začal onanovat. Toho se poškozená lekla a z místa rychle utekla.  
 
Popis podezřelého: Zdánlivé stáří 55 let, bílá pleť, výška přibližně 170 cm, robustní postava, měl krátké tmavé vlasy, mluvil plynule česky bez přízvuku. Při posledním incidentu měl na sobě oblečené montérky červené barvy s laclem a tmavé triko. Díky popisu policisté sestavili identikit podezřelého, který je výstižný ze 70 procent.
 
Policisté tímto žádají případné svědky, kteří by mohli pomoci s vypátráním pachatele, nebo tohoto muže na záběrech či identikitu poznali, aby se obrátili na linku 158. Dále se obrací na další možné poškozené, které zvrhlík obtěžoval, aby to také nahlásili. 
 
por. Bc. Jan Daněk - 26. 10. 2015
Odkazy do noveho okna

Pachatel 1

Pachatel 1 

Detailní náhled

Pachatel 2

Pachatel 2 

Detailní náhled

Podezřelý výtržnost

Podezřelý výtržnost 

Detailní náhled

vytisknout  e-mailem