Policie České republiky  

Přejdi na

Služba veřejnosti a prestižní povolání


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Krajské ředitelství policie Lbk

Policie České republiky – KŘP Libereckého kraje

Neznámý vandal poškodil bagr v Břízkách

JABLONEC N./NISOU - Během pondělní noci poškodil neznámý pachatel poblíž sportovního areálu Břízky víceúčelový stroj JCB 3D. 

Policisté z obvodního oddělení Jablonec nad Nisou - Mšeno pátrají po neznámém vandalovi, který během pondělní noci, z 6. na 7. srpna 2018 poškodil na odstavné ploše poblíž Sportovního areálu Břízky v Jablonci nad Nisou víceúčelový stroj JCB 3D 4x4. Zda se jednalo pouze o náhodného vandala, či osobu, která by chtěla majiteli bagru nějak škodit, nyní budou policisté zjišťovat. Pachatel na stavebním stroji  celkem "vyřádil". Poškodil čelní sklo, sklo okna bočních levých dveří, maják, přístrojovou desku, dále stěrač čelního skla, reflektor a také pravé zpětné zrcátko. Poškození na stroji nebylo málo. Majiteli vznikla předběžná škoda za bezmála 21 tisíc korun. 

1
V daném případu již policisté zahájili šetření k přečinu "poškození cizí věci", kdy v případě dopadení hrozí pachateli až jednoletý trest odnětí svobody.

V tuto chvíli se obracíme s žádostí o spolupráci na veřejnost. V případě, že si někdo z občanů v inkriminovanou dobu, tj. v čase od 19,00  hodin dne 6. 8. 2018 do 08,00 hodin dne 7. 8 .2018 všiml poblíž bagru pohybu nějaké podezřelé osoby či osob, je možné informace sdělit policistům prostřednictvím bezplatné tísňové linky 158 nebo přímo  na policejní služebně obvodního oddělení Jablonec nad Nisou - Mšeno. 
 

8. 8. 2018
por. Bc. Vladimíra Šrýtrová
KŘP Libereckého  kraje, tisková mluvčí 
 

Odkazy do noveho okna

vytisknout  e-mailem