Policie České republiky  

Přejdi na

Pomáhat a chránit


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Plzeňský kraj název

Policie České republiky – KŘP Plzeňského kraje

Neznámý řidič s nezjištěným vozidlem poškodil rozpojovací skříň elektrického vedení

POCINOVICE - Dopravní nehodu neoznámil na policii, ačkoliv tuto povinnost měl. Dopravní nehoda byla dodatečně oznámena elektrotechnikem. Po neznámém řidiči pátráme. 

     Domažličtí dopravní policisté se obracejí na veřejnost a hledají svědky dopravní nehody. Svědci by svými informacemi mohli pomoci objasnit průběh a příčinu této dopravní nehody a také totožnost neznámého řidiče. K dopravní nehodě došlo v blíže nezjištěné době od 10:00 hodin dne 10. září 2020 do 14:36 hodin dne 25. ledna 2022 v obci Pocinovice před domem č. p. 136. Neznámý řidič s nezjištěným vozidlem zde poškodil rozpojovací skříň elektrického vedení. Dopravní nehodu neoznámil na policii, ačkoliv tuto povinnost měl. Dopravní nehoda byla dodatečně oznámena elektrotechnikem, když přijel provádět údržbu elektrického rozvaděče. Škoda na rozvodové skříni byla vyčíslena na 10 tisíc korun.
     Svědci, kteří by mohli poskytnout informace k výše uvedené dopravní nehodě, se mohou přihlásit osobně na Dopravním inspektorátu v Domažlicích, nebo zatelefonovat na číslo 974 331 255 nebo 974 331 259, případně na bezplatnou tísňovou linku 158.

por. Mgr. Dagmar Brožová
7. února 2022

vytisknout  e-mailem