Policie České republiky  

Přejdi na

Naším cílem je Vaše bezpečí


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Plzeňský kraj název

Policie České republiky – KŘP Plzeňského kraje

Neznámý řidič poškodil rozvodovou skříň

PAŘEZOV - Dopravní nehodu neoznámil na policii, dodatečně byla oznámena elektrotechnikem. Škoda byla vyčíslena na 20 tisíc korun. 

     Domažličtí dopravní policisté se obracejí na veřejnost a hledají svědky dopravní nehody. Svědci by svými informacemi mohli pomoci objasnit průběh a příčinu této dopravní nehody a také totožnost neznámého řidiče. K dopravní nehodě došlo v blíže nezjištěné době od 12:00 hodin dne 1. prosince 2020 do 10:50 hodin dne 4. března 2021 v Domažlicích v obci Pařezov před domem č. p. 26. Neznámý řidič s nezjištěným vozidlem zde poškodil rozvodovou skříň elektrického rozvaděče. Dopravní nehodu neoznámil na policii, ačkoliv tuto povinnost měl. Dopravní nehoda byla dodatečně oznámena elektrotechnikem, když přijel provádět údržbu elektrického rozvaděče. Škoda na rozvodové skříni byla vyčíslena na 20 tisíc korun.
     Svědci, kteří by mohli poskytnout informace k výše uvedené dopravní nehodě, se mohou přihlásit osobně na Dopravním inspektorátu v Domažlicích, nebo zatelefonovat na číslo 974 331 255 nebo 974 331 259, případně na bezplatnou tísňovou linku 158.

por. Mgr. Dagmar Brožová
5. března 2021

Odkazy do noveho okna

Dopravní nehoda - Pařezov

Dopravní nehoda - Pařezov 

Detailní náhled

Dopravní nehoda - Pařezov

Dopravní nehoda - Pařezov 

Detailní náhled

vytisknout  e-mailem