Policie České republiky  

Přejdi na

Služba veřejnosti a prestižní povolání


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Krajské ředitelství policie Lbk

Policie České republiky – KŘP Libereckého kraje

Neznámou látkou poškodil vozidlo

LIBEREC - Vandalství či msta? Policisté nyní zjišťují, kdo mohl v době od 24. do 26. prosince poškodit osobní vozidlo Ford v ulici Ostravská. 

3Policisté z obvodního oddělení Liberec - Centrum šetří případ poškození osobního motorového vozidla Ford, ke kterému došlo v době od 22,00 hod. dne 24. prosince 2018 do 10,30 hod. dne 26. prosince 2018 v prostoru před garážemi v Liberci, ulici Ostravská. Neznámý vandal zde polil vozidlo neznámou látkou černé barvy a do výfuku vozidla nastříkal montážní pěnu. 

Policisté již v dané věci zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinu "poškození cizí věci" a po pachateli nyní pátrají. Vozidlo mohl poškodit náhodný vandal, ale také to mohl být někdo, kdo majitelku vozidla zná a chtěl se ji pomstít, či měl na ní zlost. To je nyní otázkou šetření. Přesná škoda na vozidle nebyla zatím majitelkou vyčíslena. V případě, že budou policisté úspěšní a objasní, kdo má poškození vozu na svědomí, hrozí pachateli až jednoletý trest odnětí svobody. 
 

27. 12. 2018
por. Bc. Vladimíra Šrýtrová
KŘP Libereckého kraje, tisková mluvčí 

vytisknout  e-mailem