Policie České republiky  

Přejdi na

Pomáhat a chránit


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Moravskoslezský kraj název

Policie České republiky – KŘP Moravskoslezského kraje

Nezaplatil za hotel

Ostrava: Také ze slíbeného nákupu vstupenek sešlo 

Nezaplatil za několikadenní pobyt v hotelu ani za útratu v restauraci. Převzal peníze na nákup vstupenek, ale finance užil pro svou potřebu. Sečteno, podtrženo, celkový účet ke škodě poškozených dosahuje téměř 15 000 korun.

Kriminalisté 1. oddělení obecné kriminality Městského ředitelství policie Ostrava zahájili trestní stíhání 32letého muže z Ostravy pro přečin podvodu. Obviněný se měl v květnu ubytovat na několik nocí v ostravském hotelu. Navštívil také hotelovou restauraci. Ke škodě majitele ale za poskytnuté služby v hodnotě za téměř 7 000 korun nezaplatil.
Měl podvést také dva muže, kterým na jaře slíbil, že jim zajistí nákup vstupenek. V jednom případě se jednalo o vstupenky na hudební koncert, ve druhém pak na sportovní utkání. Obviněný si od mužů vzal peníze, ti se ale vytoužených „lístků“ do dnešního dne nedočkali (obě akce samozřejmě již proběhly…).

Obviněný měl peníze určené na nákup vstupenek použít pro svou potřebu. Trestní stíhání je vedeno na svobodě. Obviněnému hrozí až dvouletý trest odnětí svobody.


por. Mgr. Soňa Štětínská
Krajské ředitelství policie Moravskoslezského kraje
oddělení tisku, 21. listopadu 2019

vytisknout  e-mailem