Policie České republiky  

Přejdi na

Naším cílem je Vaše bezpečí


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
hl. m. Praha název

Policie České republiky – KŘP hlavního města Prahy

Nevíte, kde se pohřešovaný pohybuje?

Pražská policie pátrá po seniorovi, který pravděpodobně někde bloudí. 

Kriminalisté ze třetího pražského obvodu pátrají po devětasedmdesátiletém muži. Pohřešovaný byl naposledy viděn svou manželkou ve čtvrtek 3. listopadu okolo osmnácté hodiny ve Veleslavínské ulici, kde vystoupila z vozidla a čekala, než se manžel s autem otočí. Muž ale z místa odjel a už se nevrátil, ani o sobě doposud nedal vědět. Pohřešovaný ve dne řídí dobře, nicméně za šera je dezorientovaný a je tedy možné, že zabloudil a hledá cestu domů. Muž odjel ve vozidle tovární značky Smart stříbrné metalické barvy a v autě má i svého malého jorkšírského teriéra Čikyho. V minulosti nebyl nikdy pohřešovaný.

Popis: Muž je zdánlivého stáří mezi 80 až 83 lety. Má střední postavu a krátké šedivé vlasy. Na sobě měl šedé tepláky, modrozelenou bundu a zelenou čepici s hnědým kšiltem.

Kriminalisté již v této souvislosti vyčerpali veškeré možné úkony, které ale do současné doby nevedly k vypátrání pohřešovaného. Proto se nyní obrací na širokou veřejnost s prosbou o pomoc. Jakékoli informace k muži přijmou policisté na bezplatné tísňové lince 158. Kriminalisté nevylučují, že by s vozidlem mohl vyjet mimo území hlavního města a může se tedy pohybovat kdekoli.

Za pomoc a spolupráci předem děkujeme.

Por. Mgr. Iveta Martínková – 4. 11. 2016

vytisknout  e-mailem