Policie České republiky  

Přejdi na

Naším cílem je Vaše bezpečí


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Jihomoravský kraj název

Policie České republiky – KŘP Jihomoravského kraje

Nepoznáváte tohoto muže?

VYŠKOVSKO: Vyškovští kriminalisté žádají veřejnost o pomoc. 

V listopadu 2012 byl v lesním porostu v katastru obce Rychtářov nalezen oběšený muž. Neměl u sebe žádné doklady ani písemnost, která by vedla k jeho identifikaci. Vyškovským kriminalistům se přes usilovnou snahu dosud nepodařilo zjistit mužovu totožnost. Nicméně se jim podařilo počítačově vytvořit pravděpodobnou podobu mrtvého muže.

K popisu muže víme, že mu bylo 50- 60 let, byl asi 190 cm vysoký. Vážil něco kolem 90 kg. Jeho horní čelist byla bez zubů, dole měl na pravé straně jen prvních pět zubů, vlevo jen první čtyři. Z vnitřní strany levého stehna měl asi třiceti centimetrovou jizvu.

 Oblečen byl do bundy s maskáčovým vzorem s kapucí, jejíž vnitřní stranu tvořil fleece zelené barvy. Dále měl na sobě modré rifle zn. DTG s černými nápisy LUPOLM 1020 LAMTYUAND´MY. Pod kalhotami šedé silonové tepláky s oranžovým pruhem na boku nohavic (tzv.lampasem). Pod bundou měl do pasu sahající svetr šedé barvy, který byl  na ramenou opatřen červeno-černo-bílými pruhy, a černé triko. Na nohou měl hnědé ponožky a černé kožené kotníčkové boty se šněrováním.

Pokud byste mohli přispět jakoukoli informaci ke ztotožnění tohoto muže, volejte linku 158.

Děkujeme za spolupráci

por. Mgr. Alice Musilová, 20.9.2017

Aktualizace 15.1. 2018

Díky ohlasu veřejnosti  a médiím se nám podařilo muže ztotožnit.

Děkujeme!

por. Mgr. Alice Musilová

vytisknout  e-mailem