Policie České republiky  

Přejdi na

Služba veřejnosti a prestižní povolání


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Jihomoravský kraj název

Policie České republiky – KŘP Jihomoravského kraje

Nehodovost v květnu

BŘECLAVSKO: Včera při nehodě zemřel motorkář. 

Břeclavsko - Tragická dopravní nehoda se stala včera okolo půl sedmé navečer v katastru obce Novosedly. Řidič motocyklu KAWASAKI projížděl ve směru od Drnholce na Dobré Pole. Motorkář nezvládl řízení po předjetí osobního vozidla. V důsledku nepřizpůsobení rychlosti se v době, kdy se vracel zpět do pravého jízdního pruhu, dostal do smyku a vyjel mimo komunikaci. Narazil přitom do sloupu elektrického vedení. Úsek, kterým projížděl, je značen výstražnou dopravní značkou upozorňující na nerovnost vozovky, neboť se zde nacházejí tzv. „vyjeté koleje“. Čtyřiatřicetiletý řidič zraněním na místě podlehl. Celá událost zůstává nadále v šetření.

V průběhu měsíce května je to již druhá dopravní nehoda na Břeclavsku, která si vyžádala to nejcennější – lidský život. První nehodu evidujeme ze dne 5. května v obci Velké Němčice, kde došlo ke střetu osobního vozidla s 82letou chodkyní. Žena utrpěla vážná zranění, kterým po několika dnech v nemocnici podlehla. Také uvedená událost je stále v šetření.

Pro doplnění informací lze upřesnit, že za prvních pět měsíců letošního roku jsme šetřili 208 nehod s celkovou škodou téměř 12 milionů korun.  

por. Mgr. Kamila Haraštová, 31. května 2018

Odkazy do noveho okna

DN Novosedly

DN Novosedly  

Detailní náhled

vytisknout  e-mailem