Policie České republiky  

Přejdi na

Naším cílem je Vaše bezpečí


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Karlovarský kraj název

Policie České republiky – KŘP Karlovarského kraje

Nehoda, zpronevěra, podvod

CHEB, SOKOLOV - Případy 

Sokolov – Střet se zvěří
 
V Katastru obce Lomnice došlo k dopravní nehodě mezi vozidlem Škoda Octavia a lesní zvěří. Dne 19. září 2012 jel před 22 hodinou řidič vozidla směrem k obci Sokolov. Na rovném úseku mu vběhl do jízdní dráhy divočák. Řidič již nedokázal střetu s divokým prasetem zabránit. Zvíře bohužel srážku nepřežilo. Dechová zkouška vyloučila požití návykových látek. Ke zranění osob naštěstí nedošlo. Škoda na vozidle je předběžně vyčíslena n částku 120 tis. Kč.
 
CHEB - Podvádí opakovaně
 
Chebští policisté sdělili 44leté ženě podezření z přečinu podvodu. Žena měla v březnu letošního roku v Chebu na základě ústní a poté i písemné dohodě uzavřít smlouvu s poškozenou o prodeji nového parního čističe za 10 000 Kč. Podezřelá měla částku uhradit ve dvou splátkách, avšak tak do dnešního dne neučinila. O měsíc později měla podezřelá uzavřít s další poškozenou ženou dohodu o zapůjčení finanční hotovosti ve výši 4 500 Kč. Podezřelá však vrátila pouze 1 000 Kč.
Žena byla již v posledních třech letech za podvod pravomocně odsouzena, nyní ji tak hrozí až tříletý trest odnětí svobody.
 
CHEB – Zpronevěra klubových peněz
 
Devětatřicetileté ženě z Chebu sdělili kriminalisté podezření ze spáchání přečinu zpronevěry. Kriminalisté mají důvodné podezření, že se žena dopustila přečinu od ledna 2011 do konce března 2012 tím, že jako předsedkyně sportovního klubu na Chebsku vyčerpala prostřednictvím internetového bankovnictví finanční prostředky ve výši nejméně 186 tis. Kč. Do dnešního dne nedošlo k řádnému vyúčtování, ačkoli byla žena opakovaně upomínána, aby tak učinila.
Kriminalisté celou záležitost řeší ve zkráceném přípravném řízení. V případě, že se prokáže podezřelé zpronevěra, hrozí jí, vzhledem k výši škody, až 5letý trest odnětí svobody.
 
nprap. Mgr. Kateřina Böhmová
20. září 2012
Odkazy do noveho okna

Dopravní nehoda

Dopravní nehoda 

Detailní náhled

vytisknout  e-mailem