Policie České republiky  

Přejdi na

Služba veřejnosti a prestižní povolání


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Pardubický kraj - název

Policie České republiky – KŘP Pardubického kraje

Nefunkční semafory

PARDUBICE - Pardubickou dopravu komplikují dva nefunkční semafory na stěžejních křižovatkách. 

    Foto PČRFoto PČR Doprava v Pardubicích je ode dneška ještě o něco komplikovanější, než je běžné. Stojí za tím nefunkčnost semaforů na dvou stěžejních křižovatkách – a to na křižovatce u zimního stadionu a u Anenského podjezdu. Zároveň dnešní ranní provoz komplikovala souvislá kolona vozidel, čekajících na vjezd do areálu MeDiLa ve Štrossově ulici, kde denně v dopoledních hodinách probíhá testování na Covid-19.
     Co se týká výše zmiňovaných křižovatek, v nejvytíženější časy se budeme denně snažit dopravu usměrňovat. Musíme však upozornit řidiče i ostatní účastníky silničního provozu, že ani sebelepší regulovčík nedokáže zázraky a odbavit všechna vozidla, když provoz za křižovatkou stojí a vozidla nemají kam pokračovat.
     Situaci z dnešního rána ve Štrossově ulici jsme během dne řešili jak s firmou MeDiLa, tak s městem a městskou policií. Zde došlo k dohodě, že od 16. září 2020 budou k odběru přijímáni pouze objednaní klienti a dopravu na místě bude upravovat přechodné dopravní značení a dle potřeby strážníci.
     Prosíme řidiče, aby byli v následujících dnech ohleduplní a trpěliví, neboť jak jsme psali výše, ani policisté neumí zázraky na počkání.

Přiloženo foto PČR.

14. září 2020
mjr. Ing. Markéta JANOVSKÁ
tisková mluvčí policie Pardubického kraje

Odkazy do noveho okna

Foto PČR

Foto PČR 

Detailní náhled

Foto PČR

Foto PČR 

Detailní náhled

vytisknout  e-mailem