Policie České republiky  

Přejdi na

Naším cílem je Vaše bezpečí


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Ústecký kraj název

Policie České republiky – KŘP Ústeckého kraje

Nechtějí se odstěhovat

LOUNSKO - Policisté jim sdělili podezření z trestného činu; Odcizený vozík. 

Až dvouletý trest odnětí svobody hrozí 48letému muži a jeho o 12let mladší ženě z Lounska. Podle dosavadních zjištění policistů tento pár už několik měsíců společně obývá byt, ve kterém nemá co dělat. Původně ho manželé obývali na základě nájemní smlouvy. Ta však byla uzavřena na dobu určitou, která již uplynula. Po jejím uplynutí se dotyční z bytu neodstěhovali a užívají ho dál. Obydlí neopustili ani přes výzvu majitele k okamžitému vystěhování.

Majitel se tedy obrátil na policii, která se případem začala zabývat. Minulý týden policisté muži a jeho ženě sdělili podezření z trestného činu neoprávněný zásah do práva k domu, bytu nebo k nebytovému prostoru. Za jejich počínání je tak zřejmě čeká soud.

 

Odcizený vozík

Krádeží přívěsného vozíku, ke které mělo dojít na přelomu minulého a tohoto týdne, se zabývají žatečtí policisté. Majitel svůj vozík zaparkoval na travnaté ploše u domu v obci na Žatecku, aniž by ho nějak zajistil. V neděli večer ho ještě viděl stát před domem, v pondělí odpoledne tam podle jeho slov už vozík v hodnotě přibližně 20 tisíc korun nebyl.

Policisté ve věci zahájili úkony trestního řízení pro podezření z trestného činu krádeže, za jehož spáchání hrozí pachateli v případě dopadení až dvouleté vězení.

por. Mgr. Miroslava Glogovská

tisková mluvčí

Louny 8. června 2021

vytisknout  e-mailem