Policie České republiky  

Přejdi na

Pomáhat a chránit


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
hl. m. Praha název

Policie České republiky – KŘP hlavního města Prahy

Napadení obsluhy mycí linky - aktualizace

Útočníka kriminalisté prvního oddělení Prahy III obvinili ze spáchání trestných činů těžké ublížení na zdraví a výtržnictví. 

Aktualizace - Děkujeme všem za pomoc při pátrání. Třicetiletého cizince kriminalisté prvního oddělení Prahy III obvinili ze spáchání trestných činů těžké ublížení na zdraví a výtržnictví, za což mu v případě odsouzení hrozí až desetiletý pobyt za mřížemi. 

por. Mgr. Violeta Siřišťová - 11. 2. 2022

Policisté z místního oddělení Letňany pátrají po dosud neznámém muži a jeho doprovodu, který napadl v Letňanech v Praze 9 obsluhu mycí linky. V pondělí 30. srpna přijeli čtyři muži k mycí lince a po předchozí slovní rozepři, dva z nich, fyzicky napadli obsluhu.  Jednoho z útočníků již má policie ve „své moci“, druhý zatím spravedlnosti uniká. Jedná se o muže sportovní postavy, který má na sobě černé tílko a na pravé paži vytetovaný kříž. Policisté by také rádi mluvili s jeho dvoučlenným doprovodem, jedná se o dva muže, kteří vozidlem spolu s podezřelým přijeli a byli napadení přítomni. Jeden z poškozených utrpěl zranění, které si vyžádalo převoz do nemocnice.
Policisté šetřením zajistili kamerové záznamy, na kterých je vidět jak celý incident, tak útočník. Pokud muže na kamerových záznamech poznáváte, nebo máte jakékoliv informace, které by vedly k jejich vypátrání, kontaktujte linku 158, nebo se obraťte na kteroukoliv služebnu PČR.
Celý případ policisté v současné době prověřují pro podezření ze spáchání trestných činů výtržnictví a ublížení na zdraví, za což pachateli v případě dopadení a odsouzení hrozí až tříletý pobyt za mřížemi.


por. Mgr. Violeta Siřišťová – 20. 10. 2021

Odkazy do noveho okna

obviněný

obviněný 

Detailní náhled

vytisknout  e-mailem