Policie České republiky  

Přejdi na

Pomáhat a chránit


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Krajské ředitelství Zlk

Policie České republiky – KŘP Zlínského kraje

Namrzlá vozovka dnes potrápila mnohé řidiče

KROMĚŘÍŽSKO: Během rána řešili kroměřížští dopravní policisté hned pět nehod. 

Ranní námraza dnes potrápila mnohé řidiče. Někteří z nich jízdu na kluzké komunikaci nezvládli a se svými vozidly havarovali. Dopravní policisté tak během ranních hodin řešili hned pět nehod.

K první došlo ve čtvrt na šest mezi Hulínem a Záhlinicemi. Lehce se při ní zranila osmadvacetiletá řidička vozidla Škoda Octavia, která se snažila vyhnout přejetému zajíci. Strhla řízení, na zledovatělé cestě dostala smyk a přejela do protisměru, kde havarovala v příkopu. S vozidlem se při tom přetočila přes střechu.

Pět minut poté bourala v Hulíně v ulici Kroměřížská dvaačtyřicetiletá řidička Škody Fabie. Při vyjíždění z kruhového objezdu dostala na kluzké vozovce smyk, přejela přes středový ostrůvek a pokračovala mimo cestu až narazila do stěny rodinného domu. Tato nehoda se obešla bez zranění.

O dvacet minut později nezvládla řízení automobilu Fiat Punto sedmačtyřicetiletá žena, a to mezi obcemi Zahnašovice a Holešov. Při vyjíždění z vedlejší komunikace dostala na zmrzlé cestě smyk a vyjela vpravo mimo komunikaci, kde narazila do dopravní značky. Vyvázla bez zranění.

Krátce před půl sedmou své jízdní schopnosti přecenila u Nětčic čtyřiadvacetiletá řidička vozidla Fiat Stilo. Také ona nezvládla jízdu na namrzlé vozovce. Při průjezdu levotočivou zatáčkou dostala smyk a narazila do travnatého břehu. S vozem se při tom převrátila na střechu. Utrpěla lehké zranění.

K poslední nehodě došlo deset minut před osmou hodinou v Hulíně. Se smykem se tam potýkal jednadvacetiletý řidič automobilu Volkswagen Sharan, který narazil do zaparkovaného nákladního auta značky Peugeot Boxer. Při nehodě nebyl nikdo zraněn.

Žádný z řidičů nebyl pod vlivem alkoholu. Na vozidlech vznikla škoda okolo 395 tisíc korun, na fasádě domu pak tři tisíce korun a na značce pět tisíc korun.

2. ledna 2018, por. Mgr. Simona Kyšnerová

Odkazy do noveho okna

nehoda u Nětčit

nehoda u Nětčit 

Detailní náhled

nehoda u Záhlinic

nehoda u Záhlinic 

Detailní náhled

nehoda v Hulíně

nehoda v Hulíně 

Detailní náhled

vytisknout  e-mailem