Policie České republiky  

Přejdi na

Pomáhat a chránit


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

Náměstkové policejního prezidenta pro službu kriminální policie a vyšetřování

Zveřejnění podle ustanovení § 5 odst. 3 zákona č. 106/1999 Sb. 

Žadatelka se domáhala poskytnutí následujících informací:   

Sdělení jména a příjmení (titul) náměstka (resp. náměstků) pro SKPV u všech jednotlivých policejních prezidentů.

Policie České republiky poskytla žadatelce následující informace:

Služební místo náměstka policejního prezidenta pro službu kriminální policie a vyšetřování je poprvé uvedeno v rozkazu policejního prezidenta č. 126/2008, kterým se mění rozkaz policejního prezidenta č. 46/2008, kterým se stanoví organizace Policejního prezidia České republiky, a jenž nabyl účinnosti dne 1. srpna 2008.

Na služební místo náměstka policejního prezidenta pro službu kriminální policie a vyšetřování byli až dosud ustanoveni:

plk. JUDr. Jiří Houba, 1. srpna 2008,

plk. Ing. Viktor Čech, 1. října 2009,

plk. Mgr. Martin Červíček, 1. dubna 2011,

plk. JUDr. Václav Kučera, 6. září 2012 pověřen zastupováním, 1. dubna 2013 ustanoven,

brig. gen. Mgr. Martin Červíček, 8. ledna 2014,

plk. JUDr. Václav Kučera, 2. dubna 2014 pověřen zastupováním,

plk. Mgr. Zdeněk Laube, 1. června 2014 (brig gen. od 28. října 2015),

plk. Mgr. Milan Černek, MBA, 19. září 2016 pověřen zastupováním,

plk. Ing. Jaroslav Vild, 1. ledna 2017,

plk. Mgr. Pavel Krákora, 1. července 2020 pověřen zastupováním.


PhDr. Jiří Vokuš, 18. září 2020

vytisknout  e-mailem