Policie České republiky  

Přejdi na

Služba veřejnosti a prestižní povolání


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

Nákup vozidel Hyundai

Policie ČR postupuje zcela v souladu s uzavřenou rámcovou smlouvou. 

Dne 4. 4. 2017 byla uzavřena se společností Hyundai Motor Czech, s. r. o. rámcová smlouva na osobní automobily v policejním provedení. Jelikož se jedná o rámcovou smlouvu, odebírání vozidel probíhá podle potřeb a možností Policie ČR bez stanovení minimálního odebraného množství. O tomto faktu byli všichni účastníci veřejné soutěže informováni. Doba platnosti rámcové smlouvy byla původně na roky 2016 a 2017. Předpokladem bylo uzavření rámcové smlouvy již v roce 2016, ale vzhledem k podání dvou námitek a návrhu k ÚOHS ze strany jednoho z účastníků zadávacího řízení nebylo možné smlouvu uzavřít v roce 2016.  

Policie ČR objednala k dnešnímu dni 95 ks vozidel. Cena objednaných vozidel činí 44 025 660,- Kč včetně 21 % DPH. Konečný termín plněný dle rámcové smlouvy je 15. 12. 2017.

Policie ČR má na nákup veškeré dopravní techniky v roce 2017 vyčleněné finanční prostředky, z kterých musí nakoupit nejen policejní osobní vozidla, ale i civilní vozidla, autobusy, mikrobusy pro řešení dopravních nehod, speciální vozidla s měřicí technikou, vozidla pro ochrannou službu apod., aby mohla řádně plnit veškeré úkony spojené s činností Policie ČR.  

18. října 2017
plk. Mgr. Jozef Bocán
tiskový mluvčí, Policejní prezidium ČR

vytisknout  e-mailem