Policie České republiky  

Přejdi na

Pomáhat a chránit


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

Personální změna v Olomouckém kaji

Ředitel Krajského ředitelství policie Olomouckého kraje požádal policejního prezidenta o ukončení služebního poměru. Policejní prezident tuto informaci přijal a oznámil na dnešním jednání na poradě olomouckého krajského ředitelství. 

Ředitel plk. RNDr. Jaroslav Skříčil požádal policejního prezidenta o uvolnění ze služebního poměru ke dni 31. prosince 2014. „Aby nedocházelo ke zbytečným prodlevám při výběru, odcházím z funkce ředitele Krajského ředitelství policie Olomouckého kraje k 30. září 2014. Do konce roku budu zařazen na jiné pozici v rámci policie a poté ukončím služební poměru u Policie ČR,“ napsal ve svém prohlášení krajský ředitel plk. Skříčil. „Ve funkci ředitele okresního ředitelství a posléze ve funkci ředitele krajského ředitelství působím 20 let. Je to velmi dlouhá doba, po kterou jsem vykonával funkci ředitele. Tato funkce je po všech stránkách náročná, zodpovědná a značně psychicky vyčerpávající,“ dodal krajský ředitel.

„Plukovníku Skříčilovi upřímně děkuji za jeho mnohaletou službu a za zvlášť mimořádné zásluhy o Policii ČR mu jako výraz uznání předávám nejvyšší policejní vyznamenání – Kord Policie České republiky,“
uvedl policejní prezident plk. Tomáš Tuhý.

Krajské ředitelství policie Olomouckého kraje bude řídit první náměstek krajského ředitele plk. Ing. Libor Krejčiřík, a to až do doby, než bude zákonným postupem vybrán nový ředitel.

 

25. 9. 2014, plk. Ing. Jana Macalíková

vytisknout  e-mailem