Policie České republiky  

Přejdi na

Pomáhat a chránit


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Jihomoravský kraj název

Policie České republiky – KŘP Jihomoravského kraje

Nabourali a ujeli

VYŠKOVSKO: Hledáme svědky čtyř nehod 

Vyškovští dopravní policisté hledají svědky, kteří by mohli poskytout informace k těmto nehodám. Z pondělí na úterý 25. června někdo naboural zaparkovanou Dacii Duster v ulici 9. května v Ivanovicích na Hané.V pátek 30. června asi v 16 hodin ponechal řidič Ford Tranzit bílé barvy ve Vyškově na parkovišti za Agrodomem (ulice Palánek). Dodávka stála jako první ve střední parkovací řadě. Když řidič ve čtvrtek 4. července ráno k vozidlu přišel, zjistil, že do něj někdo narazil a poškodil ho.

V sobotu 1. července došlo k neobjasněné nehodě ve Slavově u Brna na Palackého náměstí. Tentokrát někdo nenaboural vozidlo, ale tři kovové sloupky (patníky) za okrajem komunikace. K nehodě došlo poblíž České pošty asi v půl paté odpoledne.

Ve čtvrtek 4. července mezi třináctou hodinou a půl šestou odpolední došlo k další nehodě ve Vyškově v Potoční ulici. Na parkovišti před fotbalovým areálem Vyškov-Dědice někdo naboural stojící Peugeot 206 barvy šedá metalíza.

Pokud byste mohli přispět k objasnění některé z těchto nehod, kontaktujte nás na tísňové lince 158 nebo na tel.: 725 514 773.

Děkujeme za spolupráci.

por. Mgr. Alice Musilová, 8.7.2019

vytisknout  e-mailem