Policie České republiky  

Přejdi na

Naším cílem je Vaše bezpečí


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
hl. m. Praha název

Policie České republiky – KŘP hlavního města Prahy

Na ulicích a silnicích bezpečně i v předvánoční době

V souvislosti se zvýšeným počtem dopravních nehod v podzimním a zimním období, při kterých došlo buď k úmrtí nebo těžkému zranění osob v Praze bylo přijato opatření, kdy policisté Krajského ředitelství policie hl. m. Prahy v období od 30. listopadu do 11. prosince 2009 zesílili výkon služby a zvýšili dozor na komunikacích.  

V rámci tohoto opatření byly posíleny hlídky jak z dopravní nebo hlídkové služby, tak i z místních oddělení. Na některých stanovištích se rovněž zapojili policisté z preventivně informačního oddělení, kteří rozdávali chodcům reflexní předměty pro zvýšení bezpečnosti.
Uniformovaní policisté dozírali nejen na chování řidičů, ale i chodců a ostatních účastníků silničního provozu.  V případech, kde nestačila důrazná domluva, nebo se jednalo o závažné porušení pravidel, trestali policisté pokutami.
Na bezpečné chování v silničním provozu nesmíme zapomínat ani před vánočními svátky, zvláště proto, že v této době jsou silně zhoršené podmínky pro viditelnost a povrch vozovek bývá velmi zrádný a místy tak nečekaně nebezpečný. Dbejte proto zvýšené opatrnosti na silnicích, ať u vašeho slavnostního stolu není žádné prázdné místo a všechny dárky pod stromečkem najdou svého adresáta.
 
 
Odkazy do noveho okna

Prechody-1

Prechody-1 

Detailní náhled

Prechody-2

Prechody-2 

Detailní náhled

Prechody-3

Prechody-3 

Detailní náhled

Prechody-4

Prechody-4 

Detailní náhled

Prechody-5

Prechody-5 

Detailní náhled

Prechody-6

Prechody-6 

Detailní náhled

Prechody-7

Prechody-7 

Detailní náhled

vytisknout  e-mailem