Policie České republiky  

Přejdi na

Pomáhat a chránit


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Krajské ředitelství Zlk

Policie České republiky – KŘP Zlínského kraje

Na silnicích opatrně!

UHERSKOHRADIŠŤSKO: Řidiči doplatili na rychlost a skončili mimo silnici. 

Neopatrně si včera odpoledne 8. ledna počínal třiatřicetiletý řidič VW Sharanu. Mezi Bystřicí pod Lopeníkem a Bánovem se vlivem vysoké rychlosti dostal do smyku a sjel mimo silnici přímo do příkopu. Při tom narazil do dopravní značky a směrového sloupku. Řidič z nehody vyvázl s drobným poraněním na ruce. Nikdo jiný zraněn nebyl. Celková škoda je předběžně odhadnuta na sto padesát pět tisíc korun.

Dopravní policisté vyjížděli k nehodám i dnes. První se stala mezi Pašovicemi a Velkým Ořechovem. Jednatřicetiletý řidič Fordu se slovenskou registrační značkou jel od Velkého Ořechova a v levotočivé zatáčce dostal na zasněžené silnici smyk. Vyjel vlevo mimo silnici a tam se s ním auto převrátilo na střechu. Řidič z nehody vyvázl bez zranění.

O něco později nezvládla cestu na Vlčnov sedmačtyřicetiletá řidička Octavie. Problém nastal opět v levotočivé zatáčce. Vysoká rychlost zapříčinila, že se auto dostalo do smyku a vyletělo mimo silnici. Také v tomto případě skončilo na střeše. Žena utrpěla lehké zranění, se kterým byla převezena do Uherskohradišťské nemocnice. Během šetření nehody byl provoz na silnici řízen kyvadlově.

U řidičů byla přítomnost alkoholu vyloučena dechovou zkouškou.

9. ledna 2015, por. Bc. Milena Šabatová

Odkazy do noveho okna

nehoda u Pašovic

nehoda u Pašovic 

Detailní náhled

nehoda u Vlčnova

nehoda u Vlčnova 

Detailní náhled

vytisknout  e-mailem