Policie České republiky  

Přejdi na

Pomáhat a chránit


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Krajské ředitelství policie Lbk

Policie České republiky – KŘP Libereckého kraje

Na pozici brigádníka kradl ve firmě

LIBERECKO - Frýdlantští policisté objasnili případ krádeží v soukromé firmě v obci Dětřichov. Na svědomí je měl 30letý muž z Novoměstska. 

Frýdlantským policistům se podařilo ojbasnit dva případy krádeží, které se staly v průběhu března tohoto roku v obci Dětřichov. V areálu soukromé firmy zde 30letý muž pocházející z Novoměstska odcizil v jednom případě na pozici brigádníka ze skladu palet a briket kompresor zn. Herkules. Tato krádež se odehrála v první polovině měsíce. Ve druhé polovině měsíce vnikl za použití vyrobeného shodného klíče vstupními dveřmi do skladu palet a briket ve firmě, kde jako brigádník pracoval. Tentokrát si odnesl 21 ks baelní dřevěných pelet zn. Sublima. Jedno balení bylo po 15 kg. 

Krádežemi způsobil firmě, která jej zaměstnala celkovou škodu přes 6 tisíc korun. Policisté na muže přišli na základě operativního šetření. V dané věci již mladému muži sdělili ve zkráceném přípravném trestním řízení podezření ze spáchání přečinu krádeže, za který mu nyní hrozí až dvouletý trest odnětí svobody. 


8.4.2016
por. Bc. Vladimíra Šrýtrová
Krajské ředitelství policie Libereckého kraje

vytisknout  e-mailem