Policie České republiky  

Přejdi na

Pomáhat a chránit


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Pardubický kraj - název

Policie České republiky – KŘP Pardubického kraje

Muži vzplál oděv - AKTUALIZACE

PARDUBICE – Obviněný muž putoval do vazební věznice. 

Z místa událostiZ místa událostiAktualizace - Pardubičtí kriminalisté zahájili ve věci trestní stíhání devětadvacetiletého cizince, kterého obvinili ze tří trestných činnů. Výtržnictví, krádež a těžké ublížení na zdraví.

Dnes v dopoledních hodinách rozhodl soud o vzetí obviněného muže do vazby.

Za uvedené jednání hrozí trest odnětí svobody v délce od tří do deseti let.

16. srpna 2019
kpt. Mgr. Jiří Tesař
tiskový mluvčí

Pardubičtí kriminalisté hledají případné svědky, kteří včera kolem 18. hodiny zahlédli okolnosti a příčiny zahoření oděvu a těla muže, který trávil čas v ulici Palackého v Pardubicích na opačné straně, než je restaurace Severka.

V tuto chvíli prověřujeme, zda si popáleniny způsobil sám, nebo na tom má vinu jiná osoba. Z místa totiž utíkal 30letý muž cizí státní příslušnosti, který byl policejní hlídkou při útěku zadržen a zajištěn. Odmítal komunikovat, nadýchal 1,8 promile a po několika minutách sám zkolaboval. I on skončil v nemocnici.

Pokud víte, co přesně se včera stalo, volejte pardubickým kriminalistům prostřednictvím tísňové linky 158, nebo na číslo stálé služby dané lokality 974 566 651. Vaše svědectví může pomoci určit, zda došlo k závažné trestné činnosti, nebo nešťastné náhodě.

por. Mgr. Eva Maturová
tiskový mluvčí
14. srpna 2019

vytisknout  e-mailem