Policie České republiky  

Přejdi na

Naším cílem je Vaše bezpečí


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
hl. m. Praha název

Policie České republiky – KŘP hlavního města Prahy

Muž z oddělení ARO - aktualizace

Policisté pátrají po totožnosti muže, který leží v bezvědomí v jedné z pražských nemocnic. Pokud ho znáte, kontaktujte linku 158. Děkujeme. 

V pondělí 4. října ve večerních hodinách byl z ulice Zahradníčkova v Praze 5 převezen do nemocnice neznámý muž v bezvědomí. Do dnešních dnů se jeho stav bohužel nezměnil. Kriminalisté prověřováním tohoto případu zjistili, že se hospitalizovaný nestal obětí trestného činu, ale při chůzi po ulici z ničehonic zkolaboval, a spadl na zem. Pádem si přivodil těžké zranění, se kterým byl následně převezen do nemocnice.

Policistům se nepodařilo do dnešních dnů muže ztotožnit a nemohou tak informovat příbuzné o jeho stavu. Cestou médií se tak obracejí na širokou veřejnost s žádostí o spolupráci. Pokud znáte totožnost muže na fotografiích nebo máte informace, které by vedly k jeho ztotožnění, kontaktujte prosím linku 158. Děkujeme.

Upozoňujeme, že fotografie hospitalizovaného jsou z nemocničního prostředí ARO.

por. Mgr. Jan Rybanský – 15. říjen 2021

Aktualizace: Od včerejšího zveřejnění pátrací relace jsme přijali několik oznámení k totožnosti hopitalizovaného. V průběhu dnešního dne  byl muž spolehlivě ztotožněn rodinným příslušníkem. Děkujeme médiím a všem, kterým tato pátrací relace nebyla lhostejná.

Zároveň bychom rádi požádali, aby zveřejněné záběry již nebyly dále šířeny. 

por. Mgr. Jan Rybanský - 16. říjen 2021

vytisknout  e-mailem